Eğitim Diploma

+90 (322) 458 0 458

AKA ÖMÜR BOYU EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Çözüm Ortaklığı ve Temsilciği 

AKA Ömür Boyu Eğitim Danışmanlığı, Tüm Türkiye il, ilçeleri ve yurt dışı için temsilcilikler verecektir. Bu prestijli ve kazançlı iş için, bir başka görevde olmanız da talep sahibi olmanızı etkilemiyor. Hemen başvuruda bulunup, aynı gün değerlendirmenizin neticesini alıp, hemen işe başlayabilir, bu ay ilk kazancınızı edinebilirsiniz.

Türkiye’nin saygın kurumu AKA Ömür Boyu eğitim Danışmanlığı, iştirak ve işbirliği içinde olduğu tüm yurt dışı ve yurt içi saygın kurumların şemsiyesinde size de bu hayati imkâna davet etmenin gururu içindedir.

Türk insanına gerekli eğitimi, “çağdaş uygarlıklar seviyesi” için vermek, özellikle psikoloji bilimini ve Sosyal Bilimleri halkımıza sevdirmek, hem sağlam bir prestij, saygınlık ve ciddiyetle birlikte yeni katlar inşa etmek, hem de eldeki veriler ve ulusal, uluslararası imkanlarla kazançlı bir iş sahibi olmak için birlikte yürümek üzere sizi de yanımızda görmek istiyoruz.

AKA yapmış olduğu uzaktan eğitim faaliyetleri ile Türkiye’nin bir çok noktasında kursiyerlere sahip olmuş ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye’nin dört bir yanına sunmuştur. Birlikte kaliteyi daha ileriye taşıyıp , Türkiye’nin eğitim ihtiyaçlarına, projelerine birlikte gerçekleştirebiliriz.

1.  AKA TEMSİLCİLİĞİ, Kısa adı: “Temsilci”

Kişi veya şirket olarak AKA adına ve sadece AKA’yı temsil ederek AKA’nın ADANA merkez ve diğer şube ve çözüm ortaklarının  desteği ile hizmet sunan temsilcidir.

AKA’ nın hizmet sunduğu eğitimler için www.egitimsertifika.com web adresini inceleyebilirsiniz.

2.  ÇÖZÜM ORTAĞI:

AKA’ya iş sağlayan, müşteri nezdinde temsil veya müşteriyi tavsiye eden kişi veya şirketlerdir.

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI AVANTAJLARI 

Uluslararası kalite ve standartlarda ki eğitimlere sahip olarak müşterilerinizi kaliteli hizmetle buluşturabilirsiniz.

Uluslararası geçerli Kamu Üniversitesi ve Vakıf Üniversitesi Onaylı sertifikalı eğitim programları ile daima bir adım önde olursunuz.

Hızlı destek çalışmalarımız ile bölgenizde etkili olabilirsiniz.

Reklam tanıtım ve yönlendirmelerimiz ile bölgenizde güçlü bir kimlik kazanabilir ve ciddi kazançlar sağlayabilir siniz.

AKA Ömür Boyu Eğitim Danışmanlığı sizlerle birlikte çalışmaktan daima gurur duyar.


[iphorm id=”2″ name=”Çözüm Ortaklığı ve Temsilciği”]